Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes a méhszájsebet megműtt...

Érdemes a méhszájsebet megműttetni?

Figyelt kérdés

Méhszájsebet találtak nálam!Az eredményem p3-as lett.Állandó folyásom van ami már nagyon zavar!Minden kúpot kipróbált velem már az első doki,mondván gombás fertőzés van a háttérbe!Elmentem másik dokihoz, aki azt mondta nincs gombás fertőzésem, egyszerűen a hormonháztatásom felborult, megváltozott a ph és savasabb a kelleténél,ez állandó gyulladást okoz!Most utoljára együttlét közben enyhén vérzett, majd utána rettenetesen fájt, éget, és fájt a hasam, majd 3 nap múlva elmúlt a hasfájás.Mind szex közbe, és a mindennapokba zavar a folyás!!Egyszerűen elegem van a kúpokból és az irrigálásokból és hogy már félek a szextől is,gyakran már kerülöm inkább!Olvastam, hogy itt műtenek

[link] gondolkodok rajta!p3 eredménnyel is műtenek vajon?De ha sosem múlik el a p3,mert a hormonrendszerem felborult már az aggódásoktól??Nincs hpv!


2014. febr. 11. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

a második orvosod nem irt fel gyógyszert? pl ha felborult a hormonháztartásod akkor hormon gyógyszert pl fogamzásgátló


a szexutáni vérzés-fájdalom az a méhszájsebtől van.

de amikor én ezzel elmentem a nőgyógyászhz, és meg vizsgált akkor azt mondta leecseteli és nem volt semmi gond utána, nem kellett kupot használnom meg ilyenek..

De vannak olyan készítmények is amik vissza állítják a hüvelyváladék ph-ját.

2014. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hormonokat kellene rendbe tenni, viszont még egészen véletlenül sem fogamzásgátlóval, mert az csak nagyobb bajt csinál.

Ettől függetlenül lehet, hogy meg lehetne műteni a sebet, de ezt itt senki sem fogja tudni megmondani. Ezzel a belinkelt orvossal kellene konzultálni. Mellé én a helyedben elmennék egy normális nőgyógyász-endokrinológushoz is. Vizsgáljanak meg mindent, beleértve a hormonokat.

Ha nagyon elsavasodott a szervezeted, akkor étkezz egészségesebben. Ne egyél finomított cukrot, helyettesítsd mással, és ami a legfontosabb, az a sok zöldség, hús és rengeteg folyadék (víz, tea). Ezt mindenképpen javaslom.

2014. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót nem szedhetek, mivel az ereim nagyon tönkrementek a terhesség alatt!A problémám szülés után jelentkezett egy évvel!Egészségesen étkezem, kerülöm a cukrot,teljes kiőrlésű dolgokat fogyasztok, rendszeresen sportolok és sok zöldséget eszem, szóval elhízva nem vagyok!Most természetgyógyász ajánlotta nekem a DHEA-T, hogy azt próbáljam meg szedni,mert az természetes módon szabályozza a hormonháztartást és rendbe teszi,és így nem kell szednem kémia gyógyszereket!Endokrinológusnál is voltam,ott azt mondták ösztrogén felborult, de szintén az ereim miatt nem szívesen ír fel kémiai gyógyszert!Most akkor legyek okos, és így megpróbálom a DHEA-t.a kúpokra visszatérve, szó szerint mindent kaptam,tényleg igyekeztem, sőt az ecsetelést is kérdeztem, de az orvos azt mondta csak ha p2-es lesz!Nem értem, tényleg sz ecsetelést miért nem csinálták eddig, hiszen ha nem volna folyásom, talán gyulladásaim sem lennének!Próbáljam újra kérni az ecsetelést?Mit tegyek már?:(
2014. febr. 11. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Hello mindenkinek! Amikor anyukámnál p3-at találtak, máris az orvos lézerrel megműtötte. Igazából ez nem is "műtét" csak egy pár perces beavatkozás helyi érzéstelenítővel, mely így nem is fáj, az ember nem érze semmit. Lézerrel eltávolítják a nem oda illő sejteket, és utána visszaáll p2-re. A p3-at nem szabad annyiban hagyni, mert az tovább rosszabbodik, és rák alakulhat ki.
2014. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!