Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szabad szemmel lehet látni a...

Szabad szemmel lehet látni a méhszájsebet, ha nem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

lehet méhszájsebem van,nem tudom...

27 éves vagyok,Kb 1hete nagyon erős folyásom van,fehéres-sárgás,és viszketett ott lent,pisilésnél néha csipett.Vettem canesten krémet,pár napja azzal kenegetem(persze nem belül),a viszketés szinte elmúlt,a folyás is csökkent,viszont ahogy este fürdés után kentem be,láttam a tükörből hogy van egy seb belül.Nem tudom pontosan hol van,annyira nem értek a női nemi szerven belüli dolgok elnevezéséhez,hiába vagyok nő...de kb 1cm-es,mint egy vágás,csak kicsit vastagabb,és olyan mint egy seb,véres.

Ez lehet a méhszájseb,vagy ez valami teljesen más?

Hétfőként rendel a nőgyógyászom,de mivel ünnep van,igy tegnap nem volt rendelés,legközelebb jöv.hét hétfőn tudok elmenni hozzá.

Még 20 éves koromban volt egy P4-es citológiám,mikor majdnem kivették a méhemet emiatt....és azt mondták nem lehet gyerekem,vagy nagyon nehezen csak,de az csoda lesz....egy műtéttel megúsztam.

Szerencsére 3éve megérkezett a mi kis csodánk,igaz 1-2 év próbálkozás után,de itt van!Ezt csak azért irtam,hogy évente járok rákszűrésre,nem hanyagolom el..lehet megint valami baj van?Félek....

Holnap megyünk a Balatonra,nem tudom hogy bemehetek e igy a vizbe.Meg lehetünk e együtt a párommal,vagy ilyenkor nem lehet?

Ha valakinek volt hasonló tünete,baja,válaszolna?Köszönöm! :)


2013. aug. 20. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A méhszájsebet nem láthatod te magad, fordulj orvoshoz!
2013. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!