Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szinte állandó pecsételő...

Szinte állandó pecsételő vérzésem van, ami nagyon zavar a szexben. Ezt hogy mondjam az orvosnak kicsit "diszkrétebben"?

Figyelt kérdés
Endokrinológushoz járok, nem nőgyógyászhoz, ezért kicsit kellemetlenül érezném neki így odamondani.
2014. febr. 6. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert szerinte minden rendben van, majd beáll. De tényleg zavar szeretkezésnél, már a libidóm sem a régi miatta.
2014. febr. 6. 18:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán nem ártana elmenni egy nőgyógyászhoz is, hogy nincs-e valami szervi oka mindennek.

Az orvosnak pedig el kell mondani, hogy szinte állandóan pecsételő vérzésed van, ami nagyon zavaró és kellemetlen és szeretnéd tudni az okát, hogy ez miért van és hogyan lehetne rendbe tenni, hogy ne legyen. Ugyanis ez egyáltalán nem normális. Az, hogy ez a szexben zavar, azt nem kell mondani. Még ha úgy is van. Bár engem ez szextől függetlenül is biztos zavarna.

2014. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy a szexuális életed negatívan befolyásolja. e amúgy nem értem ebben mi a ciki.
2014. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam nődokinál is, mert elküldött az endokrinológus, de szerinte is minden ok, szedjek fogamzásgátlót, majd attól jobb lesz.
2014. febr. 6. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább keress egy lelkiismeretes orovst. ez nem normális valami oka van. milyen vizsgálataid voltak eddig? Nem kell ezen mit szégyelni oda mész megmondod ez van és vizsgálják ki. Rá ez ugyanugy tartozik mint nögyógyászra, tuti hormon zavar ezért tényleg endokrinológus kell.
2014. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nézett mindenféle hormont, peteérésem is van, jó magas a progeszteronszintem a ciklus 2. felében.

Azt mondta, ő mindent kizárt, ha a nődoki se talál semmit, várjunk pár hónapot, mert szerinte csak a stressztől van.

Csak én meg egyáltalán nem érzem magam stresszesnek, kiegyensúlyozott az életem, boldog vagyok.

2014. febr. 6. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel jársz endokrinológushoz? Vagy csak emiatt mentél el?
2014. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!