Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket nem zavar néha az...

Titeket nem zavar néha az állandó elemezgetés meg tudatalattira utalás?

Figyelt kérdés

Ha valaki valamit másképp fog fel vagy másképp csinál, mint az átlag, akkor már elkezdik elemezni. Biztos menekül valami elől, vagy magának se vall be valamit vagy fél valamitől. Olyan nincs az embereknél, hogy azért csinálja így, mert neki így jó és pont. Valamit diagnosztizálni kell nála...


Sokmindent másképp csinálok, "fura" vagyok. Mindig-mindig elemezgetés ér, így nem tudok már hinni magamnak.

Pedig elvileg azért csinálom úgy, mert nekem úgy sikerül/esik jól/kellemes. Akkor is, ha 500 ember közül egyedül vagyok vele így. Gyakorlatilag az elemezgetések miatt mindent lépésemre azt gondolom, hogy biztos menekülök valami elől vagy félek valamitől..


2013. szept. 4. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

öhm, konkrétabban?

ha valaki fordítva köti meg a nyakkendőjét, mint bárki más, az egy dolog...

de ha valaki mondjuk a szeretetét veréssel fejezi ki, ott van is mit elemezgetni...

2013. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ami másokat motivál valamiben, az XY-t pont, hogy demotiválja és fordítva, vagy furcsa a hobbija vagy máshogy osztja be az idejét stb. Ilyenekre gondolok.
2013. szept. 4. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:

oké, konkrétabban?:D


ami másokat motivál.. mondjuk.. pénz? az xy-t nem motiválja... ebben semmi fura nincs, vannak akik gazdagok akarnak lenni, meg vannak akik boldogok:D

2013. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Például ált. minimum ketten futnak, mert a lassabbat motiválja a gyorsabb. Engem pont demotivál, ha látom, hogy más erősebb, én meg kiköpöm a tüdőmet egyre jobban lemaradva, ezért egyedül szeretek futni.
2013. szept. 4. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. És ebbe megkérdezhetem mit elemeztek bele, mert tényleg érdekel, van-e benn igazság.
2013. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LeftBehind ***** válasza:

Hogy én hány embert küldtem már el melegebb éghajlatra ilyenekért....

Engem is mindig úgy akartak "motiválni",hogy az orrom alá dörgölték a hibáimat - "Nézd,még ő is jobb nálad!" "Sose lesz belőled semmi!" "Még erre se vagy képes?"

Aztán csodálkoztak mikor elmagyaráztam nekik,hogy "Kapjátok be!" és leléptem.

2013. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Félek visszamenni az egyetemre, mert főleg az ottani haverokra igaz, hogy 0-24 az én lelkiállapotommal vannak elfoglalva. Már az is baj, ha nem mosolygok.

Na ők elemezgetnek mindenfélét...

A zh-k miatt vagyok ideges, csak nem tudok róla. (Tudtommal totál már miatt szoktam, szerintük rosszul tudom, hogy én mi miatt szoktam ideges lenni....)


Volt már olyan is, hogy közölték, előző este azért jött rám az öt perc és röhögtem mindenen, mert a másnapi zh miatt ideges voltam, csak nem tudtam róla. :D

2013. szept. 6. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!