Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől görcsölhet a hasam?...

Mitől görcsölhet a hasam? Menjek vele nőgyógyászhoz? Ugyanott fáj, mint amikor megjön, csak sokkal-sokkal jobban, szinte le kell ülnöm, hogy kibírjam.

Figyelt kérdés

A fájás nem hasonlít a menstruációs görcshöz.

Körülbelül 1 hete van így.



2014. febr. 3. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
igen menj orvoshoz minél elöbb. sok minden lehet akár komolyabb gond is. nem szabad ilyennel várni egy hetet. söt lehet vakbél is az pedig lehet életveszélyes is.
2014. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még hozzátenném, hogy undorodok a cigifüsttől, egyszerűen a hányinger elkap tőle, pedig én is cigiztem 5 évig. Nem lehet hogy terhes vagyok?

Köszönöm a választ!

2014. febr. 3. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
de lehet ha éltél nemi életet. vegyél tesztet é kiderül. viszont a terhesség nem fájhat ennyire ha nincs gond. ha pozitív a teszt azonnal menj orvoshoz mert lehet méhenkivüli és azért fáj ennyire. A korai terhességben normális az enyhe görcs de az nem ilyen erös hogy le kelljen ülni.
2014. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen menj orvoshoz, hiszen csak ő mondhat biztosat.
2014. febr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!