Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Helph! Barna folyás vagy menzesz?

Helph! Barna folyás vagy menzesz?

Figyelt kérdés
hali!! ma mire hazaértem tök barna volt az egész bugyim!! hasam nem fájt meg semmi! 13 vok, már régóta van fehérfolyásom!!! és most ahogy láttam talán a fehérfolyásom ilyen véres szerű! de most már 1 órája semmi! viszont este edzésem lenne vízben!! szerintetek mehetek??
2014. jan. 23. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Gratula, minden valószínűséggel megjött a menstruációd! Ez már vérzés, csak még kicsi mennyisége, azért barna. Az is előfordulhat hogy csak pecsételsz, és jó ideig nem is lesz több, de a biztonság kedvéért azért tegyél be egy betétet, és hagyd ki a mai edzést.
2014. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne menj! Barna folyás nincs,ha egészséges vagy. Ez menzesz.
2014. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nagyon muszaj lenne elmennem, mert versenyem lesz :(
2014. jan. 23. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
:( Ettől még nem lehet. Ha már régebben menstruálnál megoldható lenne tamponnal,de most még nem. Menj el,de mondd el az edzőnek,hogy mi van.
2014. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az előttem szóló mondja. Nem szabad, és nem csak a vérzés miatt nem. Ha menstruálsz, sokkal fogékonyabb vagy a különböző fertőzésekre is, amit pl. az uszodában lehet összeszedni.
2014. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tampon nélkül akkor mehetsz vízbe, ha semmi nem jön.
2014. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!