Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a baj? Miért késik a...

Mi a baj? Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom mi lehet a bajom,de félek. Legkésőbb 16.án kellett volna megjönnie a menstruációmnak..az volt a 35.dik nap (rólam tudni kell,hogy ez nálam normális,kb.3 havonta a 35. napra jön meg a havim),ma már késik,igaz,hogy még csak egy napja..de velem 3013 során csak egyszer fordult elő,hogy meghaladta a 35 napot,de akkor is csak 2 nappal. Menstruáció előtti folyásom már van,5. napja,méghozzá 2 napja elég erősen,vagyis ennyire még nem volt..és ma azt vettem észre,hogy kissé olyan szaga van mint a menstruációmnak szokott lenni. Szerintetek mi bajom lehet?

Azt olvastam,hogy pl. antibiotikum szedése esetén is késhet a menstruáció, és én kedd óta (14.e óta) 8 óránként antibiotikumot szedek a vérem miatt,mert elég magas gyulladást mutatott ki a vérvétel eredménye. Szerintetek ennek köze van a menstruációm késéséhez és ehhez a furcsa folyáshoz?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. jan. 17. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Késhet akár az antibiotikumtól, akár magától a gyulladástól is, ami a szervezetedben van. Amúgy 1-2 nap nem is nagyon számít késésnek. Nekem simán csúszott már egy hetet is, és semmi bajom nem volt, pedig már évtizedek óta teljesen rendszeres.
2014. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked az egy hetes késés mit jelentett,hányadik napra jött meg?
2014. jan. 17. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet a betegségtől, gyógyszertől is.

Mennyi idős vagy? mert 17 éves korodig természetes még az is ha hónapok maradnának ki.

Amúgy meg felnőtt nőknél sincs semmi gond, ha nagy néha kimarad egy.egy.

2014. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok,4 hónap múlva 18..de velem még sosem fordult elő,hogy ennyit késsen vagy kimaradjon.
2014. jan. 18. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!