Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű rózsaszín váladék. Többi...

Sűrű rózsaszín váladék. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

azt tudni kell hogy 1hete felfáztam nagyon enyhén és ki lett kúrálva..

hüvelygombám van pár napja amit kezelek+szintén pár napja alhasi görcseim vannak,mert a napokban meg kell jönnie...

szexuális kapcsolatom nem volt 3 hónapja és rendesen megjött..

de ma ültem a kádban és (kicsit gáz ahogy fogalmazok tudom) de amikor mostam ki valami spontán vetélés féleség jött ki belőlem,amitől nagyon megijedtem

szóval amiért rózsaszínes volt azt szerintem a mensi okozza a kérdés hogy:a sűrű,pépes(nem tudok rá jó szót) váladék lehet valaminek az előjele?félek hogy ez valami szövődmény..

16/l



2014. jan. 21. 02:55
 1/3 A kérdező kommentje:
egyébként mielőtt azzal jönnétek,elmegyek majd nőgyógyászhoz amint lesz rá alkalmam de nagyon sokat kell tanulnom és a lábammal is bajok vannak amiért kihagyok napokat a vizsgálatok miatt..úgyhogy most gondoltam hátha addigis itt kapok valami választ,bármi lehetséges dolgot,hátha valakinek már volt ilyen...
2014. jan. 21. 02:59
 2/3 anonim válasza:
meg fog jönni, ennyi. de menj el mehnyak rakszüresre legyszives.
2014. jan. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösziii,meg is jött.és ez a folyás már ma nem is volt..de megijesztettél ezzel a méhnyakrákkal:( el fogok menni,köszönöm!
2014. jan. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!