Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett barna...

Fogamzásgátló mellett barna menstruáció?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve szedem a Corenelle fogamzásgátlót. Fogamzásgátló mellett normálisnak tartottam, hogy nagyon enyhe a menstruációm, de most ez már a második alkalom, hogy csak barnás vérzés jön. Még csak nem is mondható vérzésnek... Egyébként négy napig tart ez is.

Holnap elmegyek nőgyógyászhoz, de szeretnék véleményeket is hallani, hogy mégis mikre számíthatok.. :/


(Nem hiszem, hogy terhesség lenne, mivel csak a menstruáció alatt fájt a mellem, most már egyáltalán nem.)


2014. jan. 14. 22:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Azt mondta, hogy a fogamzásgátlótól elvékonyodott a méhnyálkahártyám és , hogy váltanom kell gyógyszert. Szóval nem csak azok a rossz dolgok állhatnak fent, amiket mindenhol olvastam. :)
2014. jan. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!