Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy félév után újra...

Lehet hogy félév után újra meg fog jönni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,nagyon éretlen. Vékony vagyok és nagyon sokat stresszelek. Már több mint féléve hogy nincs meg a mensim. Nőgyógyászhoz nem szeretnék elmenni.

Tegnap este, alul jobboldalt(medence fele) begörcsölt a hasam,kiszámtottam még a múltkori menstruációt, ás elvileg jan.20-án kell megjönnie. Ma még többször is begörcsölt a hasam, először vakbélre gyanakodtam,de ezeléggé mensi fájdalom.Valaki tudna tanácsot adni?


2014. jan. 14. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
menjnődokihoz! minél előbb! ez nem szeretném, nem szeretném kérdése ez, el kell menned!
2014. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen gondom lelki dolgok miatt, nekem azt hiszem több mint egy évig nem jött meg, szerencsére egyszer csak igen, menj orvoshoz..
2014. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne menj orvoshoz ,mert nekem volt ,hogy 8,5 hónapig kimaradt. Azután egyszer megjött, most meg 3 hónapja megint semmi. Itt nagyon sokan azt mondják ,hogy 16-17 éves korig kell meglegyen rendesen, de még akkor sem muszáj. tehát szerintem várj , ha jó a kapcsolatod anyukáddal , akkor kérdezd meg tőle, hogy mit csinálj, hanem akkor próbálj meg egy orvossal beszélni, ha lehetséges vizsgálat nélkül. 14L
2014. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz? Két évig belefér ilyen. Főleg ha vékony vagy, és sokat stresszelsz, akkor később is. Még várj szerintem. Meg fog jönni :)
2014. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Senki nem azért jár orvoshoz mert szeret, hanem muszáj mert csak ő tud segíteni ha baj van. Próbálj hízni, nyugodj meg, és ha így sem jön meg a menstruációd, akkor nincs más választásod, csak a doki!
2014. jan. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
MEGJÖTT!!! Csak mindig váratlanul ér a dolog.:(
2014. jan. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!