Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki nem minden évben jár...

Van aki nem minden évben jár el méhnyakrákszűréssel/panaszokkal nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Volt amikor többször kellett mennem egy évben nőgyógyászhoz, és annyiszor használta azt a fém feszítőt "bennem", és annyira kellemetlen volt azaz időszak (eléggé érzékeny vagyok vizsgálatok miatt, 9 éves koromban pl a húgycsövembe dugtak fel csövet hogy a hólyagot és a vese működését ellenőrízék, mivel minden éjszaka bepisiltem), hogy már lassan 2,5 éve nem voltam megvizsgáltatni magam...

Mivel szoktátok megnyugtatni magatokat, hogy semmi baj nem lesz? nem fog fájni?

az orvosom viszonylag normális és korrekt ahhoz képest, hogy SZTK-s.

Sajnos volt egy terhesség megszakításom, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok sírógörcsömben annyit mondtam az orvosnak, hogy megtartom... és ezért is rettegek vissza menni, hogy még sincs gyerekem, és vissza megyek hozzá, mintha mi sem történt volna...

Szerintetek nem fog kérdőre vonni, hol gyerek?


2014. jan. 3. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
szia,sztem mindenképp menj orvoshoz,még akkor is ha nincs panaszod,attól hogy fog e fájni a vizsgálat nem kell félned,hidd el,az egészséged a legfontosabb.ha teheted menj magándokihoz ha nem akkor is menj el. nem vonhat kérdőre..
2014. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!