Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek először nőgyógyá...

Holnap megyek először nőgyógyászhoz, nagyon félek, szinte rettegek. Ti mivel nyugtattátok magatokat az első alkalom előtt?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig halogattam, már rég mennem kellett volna (25 éves vagyok, aktív nemi élettel), de eddig semmi bajom nem volt, most viszont ki kell vizsgáltatni egy rendszeresen visszatérő hólyaghurutot, valamint rákszűrést is meg kell ejteni.
2014. jan. 2. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
ne félj ne fog fájni ha ellazitod magadat. ha ez nem sikerül akkor kicsit kellemetlen lehet de semmiképp nem fáj. elég nagy baj hogy eddig nem voltál ilyen komoly dologgal. Azt ugye tudod hogy eómeddöségi proboblémát okozhat igy?
2014. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a fizikai fájdalom aggasztja, hanem a helyzet maga.


Én is közel 30 voltam, amikor először elmentem.

Magánhoz mentem. Nem cseszett le, hogy addig miért nem voltam, blablabla...


Ekkor kivizsgáltattam magam azon a részen teljesen.

(Hál' Istennek) minden rendben van.


Először én is beparáztam a helyzettől, de egyébként amikor már ott vagy és csinálni kell a dolgokat, időd sincs aggódni. Akkor rájössz, hogy a doki már örül, ha a nap végén arcot lát... :D

2014. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy más is túlélte...

Mondjuk én ragaszkodtam ahhoz, hogy női dokihoz menjek, nem is bántam meg.

Túl leszel te is rajta, a második már könnyebb lesz.

2014. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!


Menj el rákszűrésre, de hólyaghuruttal nem oda kell menni :). Az az urológus dolga. Oda sem kell beutaló!

2014. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 27 éves voltam mikor először mentem,előtte volt egy 2 éves kapcsolatom,soha nem volt panaszom,de rájöttem hogy a rákszűrés milyen fontos főleg azoknál akik élnek nemi életet.ne halogasd MOST MENJ EL!! amíg nincs panaszod,én is nagyon féltem de aztán rájöttem felesleges volt..viszont minden évben kötelezően járj rákszűrésre
2014. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21 éves voltam, nagyon paráztam én is.

Kerestem egy 50 körüli doktornőt, szerencsémre kedves volt és megértő. Amikor túl estem a dolgon, nagy megkönnyebbülés volt, szinte nem is értettem, hohy miért izgultam annyira.

(igaz, hogy azóta is női orvoshoz járok.)

2014. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi volt az orvosnál?
2014. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp női dokihoz menj
2014. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A másik gonddal tényleg az urológiára kéne menned

Majd adnak beutalót laborvizsgálatra

2014. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!