Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz menet, hogy...

Nőgyógyászhoz menet, hogy mosakodjak meg?

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék menni nőgyógyászhoz, valószínű meg fog vizsgálni, de nem tudok hazamenni előtte, mert messze lakok, vidéken, úgyhogy suli után mennék rögtön. Hogy mosakodjak így meg odalent?:)

Előre is köszönöm a válaszokat!:))


2013. dec. 10. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Otthon reggel lezuhanyzol. Sokan mennek így, munkából vagy suliból, ne félj. Esetleg az is jó lehet, hogyha nedves wc-papírral letörlöd magad, mielőtt mész, de vigyázz, hogy ne maradjanak ott wcpapír-darabok (tehát ne sima wc-papírt használj megnedvesítve, ha lehet, hanem sima illatmentes nedves vécépapírt, mert annak az anyagát sokkal ellenállóbbra csinálják).
2013. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:))
2013. dec. 10. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél intim törlőkendőt. Én is azt csináltam mikor mentem és még a kórházban gyorsan el kellett szaladnom pipilni...utána gyors megtörölgettem magam és mentem tovább. :) És ez nem is morzsálódik mint a rendes wc papír.
2013. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!