Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a testsúlyom és...

Normális a testsúlyom és kinézetem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 158 centi, 56 kiló. még nem menstruálok, és hát bevallom, mellem sincs, ami van, annak alaktalan formája van. nem szeretem ahogyan kinézek, de az édesanyámnak is akkor lett szép alakja miután megjött neki, és ő is előtte husi volt. valószínű ezt tőle örököltem, mert apám meg gizda volt... szerintetek kezdjek el sportolni(térdproblémám van) vagy várjak amíg megjön és azután meglátom mit tegyek? szerintem hamarosan itt lesz az időm, mert már eléggé megnőtt a folyásom mennyisége, már szőrösödök évek óta... segítenétek?

2013. dec. 28. 00:00
1 2
 11/15 Passiflora ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi a gondod a térdeddel, amire gyógyszert is szedsz?
2013. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
megpuhult a porc.
2013. dec. 30. 00:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor pláne igyekezz fogyni, mert egy eleve gyenge térdnek minden egyes pluszkiló sokszorosan káros.
2013. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azzal nem tesztek neki jót ha mondogatjátok hogy rendben van, nem kell fogynia. DEHOGYNEM! legalább 6-8 kilót fogyj le. nemcsak azért hogy ne legyél ronda kövér, hanem mint ahogy az elôttem szóló írta, térdednek sem tesz jót ha ennyi súly terheli!!!
2014. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bizony! És most még nem érzed ennek a súlyát, nem is fiatalon jön majd elő, de már a harmincas éveidben komoly gondok lehetnek, ha nem fogysz le most.

És akkor hol vannak még a nyugdíjas évek...

2014. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!