Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a testsúlyom és...

Normális a testsúlyom és kinézetem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 158 centi, 56 kiló. még nem menstruálok, és hát bevallom, mellem sincs, ami van, annak alaktalan formája van. nem szeretem ahogyan kinézek, de az édesanyámnak is akkor lett szép alakja miután megjött neki, és ő is előtte husi volt. valószínű ezt tőle örököltem, mert apám meg gizda volt... szerintetek kezdjek el sportolni(térdproblémám van) vagy várjak amíg megjön és azután meglátom mit tegyek? szerintem hamarosan itt lesz az időm, mert már eléggé megnőtt a folyásom mennyisége, már szőrösödök évek óta... segítenétek?

2013. dec. 28. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha folyásod van, akkor menj nőgyógyászhoz, annak nem kellene lennie.
2013. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem egészen. Fogynod kéne 6-8 kilót, talán többet is.
2013. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell fogynod egy grammot sem!
2013. dec. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Hát egy kicsit fogynod kéne, mert a 56 kg sok 158cm-hez, főleg ha még melled sincs (mert ugye a mell is végülis zsír, aminek azért van valamennyi súlya).
2013. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

A folyásoddal nincs probléma, ha nem zöldes, sárga és nem büdi.

Szerintem sem kellene fogynod feltétlenül, vigyázz hogy ne szedj fel többet.

2013. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Persze, legyen csak zsírdisznó...
2013. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

értelmesítem a kérdést:

várjak még max. fél évet, hogy megjöjjön a menzeszem, akkor a lányok többsége megnyúlik (ahogyan az elődeim is), VAGY a térdproblémámmal próbáljak meg edzeni... nem tudom, szerintem inkább türelmes leszek, ti mit gondoltok?

2013. dec. 28. 22:49
 8/15 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A sportolás nem csak az alakod, hanem sok más szempont miatt is előnyös lenne. Nem írtál arról, hogy milyen jellegű, és mennyire komoly a térd problémád, (járhatsz-e például az iskolai testnevelés órákra), de szerintem érdemes lenne szakorvostól tanácsot kérnetek ebben.


Ő meg tudná mondani, hogy milyen sportot űzhetnél ebben az állapotban.


(Az úszás például sokkal kíméletesebb az ízületekre nézve, mint a szárazföldi sportok, mert a víz felhajtóereje jelentősen csökkenti a csontok és az ízületek terhelését.)

2013. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tesizhetek, az orvos azt mondta ne nagyon probaljam a sportokat, gyogyszert is szedek
2013. dec. 29. 12:19
 10/15 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nincs Veled semmi baj a világon! :) Nem kell semmit változtatnod magadon, fogynod meg végképp nem kell! :)
2013. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!