Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős menzesz görcsre...

Nagyon erős menzesz görcsre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, majdnem minden hónapban nagyon erős görcseim vannak. Kezdetben Alfo Flex M-et használtam, aztán volt még valami aminek nem emlékszem a nevére. Egy ideje Cataflamot szedek, de nem hat. Egyszer-kétszer olyan is volt, hogy egy nap hármat bevettem, de általában kettőt szoktam.

Orvos azt mondja szedjek Cataflam mellé Nospat is. De félek ez sem fog hatni.


Nagyon nem bírom már, komolyan mondom egyre rosszabb.


2013. dec. 19. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Algo Flex M egyik hatóanyaga ugyanaz, ami a Nospa-ba is van, simaizom görcsoldó.

A Cataflam fájdalomcsillapító. Jót mondott az orvosod. Próbáld ki!

2013. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már vettem mindkettőből a gyógyszertárban, de ha ez sem fog hatni akkor megint keresnem kell valamit.
2013. dec. 19. 15:37
 3/7 anonim válasza:
Menj el a dokihoz és kérj diclofenac-tablettát vagy kúpot!Átérzem amin átmész mert én is ebben vagyok de a kúp sokat segít.
2013. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyatos görcseim szoktak lenni, az ilyen algoflex m semmit sem ért. Orvossal kell felíratni algopyrin injekciót. 10 percen belül hat.
2013. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már injekcióra. Ha már úgy is tömöm erős gyógyszerekkel amik semmit sem érnek, akkor már inkább használok olyat ami szintén erős, de legalább nem feleslegesen használnám. Szerinted felírná nekem? És azt orvos szokta beadni vagy hogy működik?
2013. dec. 19. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a nospa hat,fél òrán belül :)
2013. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, el kell menned dokihoz, majd ő felírja. Kis ampullákat fogsz kapni. Én úgy szoktam, hogy amikor már érzem, hogy fáj, egy kortynyi vízbe beleöntök egy ampullányit, gyorsan megiszom, majd beveszek egy kockacukrot. Ez a leghatásosabb. :)
2013. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!