Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja furcsa érzésem van a...

2 napja furcsa érzésem van a bal oldalon. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. 2 napja furcsa érzésem van bal oldalon(talán a petefészkemnél).Nem tudom leírni,nem fáj,csak "érzem,hogy van ott vmi".Utóbbi pár napban feltűnően sokat eszem,sokszor vagyok éhes,szinte bármennyit eszek,kb. fél óra múlva újra megéhezek.Ezen kívül feltűnően sokszor járok WCre pisilni,és folyásom is van(ez valószínű gyulladás,fertőzés miatt).

November 7.én volt meg legutóbb,szexuális kapcsolatom augusztus óta nem volt,akkor is védekeztünk.Menzeszem renden megjött eddig.

Mi lehet velem? :S Légyszi írjatok,kicsit parázok,hogy vmi nem oké. :SS Nyugtassatok meg! :/

18/L


2009. nov. 24. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sejted, hogy fertőzásed van, miért nem mentél el nődokihoz??? Amúgy a fertőzéseket nem csak nemi úton lehet elkapni. Bárhol megfertőződhetsz, víz, wc,stb.
2009. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már voltam(más ok miatt),csütörtökön lesz meg az eredmény(mintát vett).

De a tünetek aztán kezdődtek. :/


Amúgy köszi a választ.

2009. nov. 24. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!