Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Időnként belenyilal a...

SOS! Időnként belenyilal a bal mellembe és alul a belső oldalon a szegycsont felöl furcsa gumót érzek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
eddig szoptattam(már 8 hónapja),de most abba kellett hagynom más gyógyszer szedése miatt.a nyilaló érzés naponta többször van.a gumó pedig elég nagy,úgy kb dió nagyságú.
2010. márc. 21. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

(hónapja szoptattál utoljára vagy 8 hónapig szoptattál és most hagytad abba?Nem egyértelmű.Lehet csak nekem.Na mindegy.

Ha most hagytad abba akkor lehet hogy becsomosodott a tejcsi.Langyos zuhany alatt kitudod maszírozni nagyon tud fájni az biztos.De holnap azért keresd fel az orvost és mutasd meg.Mindenképp

2010. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
8 hónapig szoptattam és most hagytam abba.a gumót ugy 3 napja vettem észre,maga a csomo nem fáj,csak nagy és kemény.kicsit aggódom,de holnap megmutatom orvosnak.
2010. márc. 21. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!