Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tünetek mire utalhatnak?

Ezek a tünetek mire utalhatnak?

Figyelt kérdés

Tegnap óta nagyon sokszor kell wc-re mennem, de hiába megyek, utána is úgy érzem, mintha pisilni kéne, kicsit csíp is, és fáj az alhasam, meg nagyon fáj a derekam.

Gondoltam rá hogy felfázás lehet, de két hónapja is felfáztam és akkor nem fájt semmim, viszont folyton, nagyon-nagyon erős vizelési inger tört rám, és hiába mentem el wc-re, nem segítetett, sőt, alig jött 1-2 csepp. Ez a tünet most nem jelentkezik, lehetséges-e az, hogy a felfázás különböző tünetekkel jelentkezik, és ez is csak egy egyszerű felfázás/hólyaghurut, mint az előző.

Ui.: a felfázás és a hólyaghurut ugyan azt jelenti?


2013. dec. 11. 19:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ez pedig felfázás gyanu, mindnenképp menj orvoshoz.
2013. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem volt mikor vesegyulladásom volt. Menj orvoshoz!
2013. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

N/F?


Ha férfi vagy akkor prosztatamegnagyobbodás is LEHET.


Szerintem is hólyaghurut amit felfázás és fertőzés egyaránt okozhat. Azt nem tudom, hogy a felfázásos magától meggyógyul, de a hólyaghurutot rendkívűl nehéz legyőzni.


Kellemetlen hetekig, hónapig tartanak ezek a tünetek és rengetegszer megjelenik újból a gyulladás. Sokan egy hatásos kezelést mondanak rá amitől úgy el múlik, hogy nem újul ki egykönnyen. Ez pedig s hólyag átöblítése antibiotikumos oldattal.

2013. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
18/L
2013. dec. 11. 19:58
 5/24 anonim ***** válasza:
Igen, hólyaghurutod lehet,amit a köznyelv hív felfázásnak. Mivel a derekad is fáj elképzelhető,hogy ez a fertőzés felszállt a vesédre is. Ez már komolyabb dolog,menj minél előbb orvoshoz!
2013. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igazából a derekam két ponton fáj a legjobban, közepe-széle felé, ez lehet a vesém és bevan gyulladva?
2013. dec. 11. 20:28
 7/24 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt csillapodnak a tünetek? Orvoshoz holnapra kaptam időpontot. Mivel szokták kezelni ezt, és mennyi idő alatt múlik el?
2013. dec. 11. 20:31
 8/24 anonim ***** válasza:

Lázad nincs ugye? Mindenféleképpen egy orvosi vizit szükséges, bár inkább azonnal egy urologus, mert a háziorvos max beutalót tud írni.


Vese gyulladásos megbetegedései nem azonnal hanem fokozatosan okozhatnak szövődményeket, ilyen pl a vesék károsodása. Az elhanyagolható ha 1-2nappal később mész orvoshoz vele.

2013. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
37,2 fokos hőemelkedés, de ez délután volt, mostmár leljebb ment, mert Algopyrint vettem be.
2013. dec. 11. 20:37
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
Ez a vese vmilyen gyulladására nagyon gyanús. Urológushoz kéne menni valóban. Ált. 1 hét gyógyszerszedés, de 3-4 nap alatt jelentősen csökkennek a tünetek.
2013. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!