Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cytológia: Candida Albicans....

A cytológia: Candida Albicans. Mit jelent az hogy: sarjadzógomba:lazán, látóterenként laphám:zsúfolva? A doki Kliont irt fel, remélem hatni fog már a mensesem elött kettőt sikerült elhasználni sem utána pedig a 8at. Vki volt már igy?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 19:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Túrószerű? Nem volt zöldes színe? Nem volt habos?

Nem viszketett?


Hát szerintem a kezelés alatt szexelnetek sem kellet volna a pároddal. A kúrát be kellene fejezni, de hogy csípni fog-e, azt nem tudom.

De az antibiotikumos kezeléseket nem kellene megszakítani.

2013. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Már elmúlt a folyásod? Most nincsenek tüneteid?
2013. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem!! nemvolt zöldes :) Hát igazából nemtudom .nem viszkedett de én amikor elkezdtem érezni hogy gond van vettem Betadine kúpot és az elnyomta de sosem szüntette meg szóval a folyás maradt viszketés nemvolt.
2013. dec. 8. 20:26
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát szerintem elmúlt a folyás mert napközben csak minimális jött ki szerintem az meg a feloldódott tabletta lehetet. csak félek hogy ha abba hagyom mert ma van az utolsó akk 2-3 nap és vissza jönn és már annyira unom :(
2013. dec. 8. 20:27
 15/17 anonim ***** válasza:

Használd el az utolsó tablettát és menj vissza az orvoshoz a lelettel.

A pároddal meg ne szexeljetek addig, míg el nem múlnak a tüneteid.

És nem ártana rákérdezni az orvosnál arra sem, hogy a párodat kell-e a kezelni.

2013. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Rendben ,megfogom kérdezni ! Egyébként ő Canestennel keni magát ! Köszönöm szépen a válaszolok és bocsánat hogy ilyenekkel zargatlak titeket csak szégyenlem és egyébként sincs kivel megbeszélnem :( :)
2013. dec. 8. 20:32
 17/17 A kérdező kommentje:
Visszatért..pedig kipróbáltam a joghurtos tampont is és semmi.. pár nap és vissza tért.szal hétfőn orvos.ismételten.
2013. dec. 13. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!