Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cytológia: Candida Albicans....

A cytológia: Candida Albicans. Mit jelent az hogy: sarjadzógomba:lazán, látóterenként laphám:zsúfolva? A doki Kliont irt fel, remélem hatni fog már a mensesem elött kettőt sikerült elhasználni sem utána pedig a 8at. Vki volt már igy?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az orvosod megbukott mikrobiológiából, vagy mi a jó franc?

A Candida gomba, a metronidazol meg baktériumokra meg protozoonokra hat.

Gombaellenes szer kellene...

2013. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor az nagyon jó lesz.
2013. dec. 8. 20:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Mikor írta fel a Kliont? Miután látta a leletet? Vagy még előtte?
2013. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát megvizsgált levette a mintát és akkor.Azt mondta ezt használjam. Amikor mentem a leletért ő ott sem volt..csak az ápolónő,ő mondta h mit is irt fel a Dr.? mondom Kliont..azt mondja akkor azt szedje be viszlát cső... :S
2013. dec. 8. 20:04
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát vissza kell menni az orvoshoz, és megmutatni a leletet.

Nyilván ha látja, hogy gombád van, akkor aszerint módosítja a terápiát.

2013. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor várjak (mert egyébként erős folyásom volt emiatt lett a mintavétel) és ha továbbra is fennáll ez csak akkor menjek vagy mindenképp,mert esély sincs rá h ez elpuszitotta?
2013. dec. 8. 20:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja és azt hadd kérdezzem már meg h még egy hüvelytablettám van mára de tegnap este együtt voltunk a barátommal aztán félek h most nem marna e odabent mindent szét?Mert fáj egy kicsit a hüvelyem..várjak vele hnapig?
2013. dec. 8. 20:10
 8/17 anonim ***** válasza:

Milyen folyásod volt?

Lehetséges, hogy volt vmilyen bakteriális/protozoon fertőzésed, amire a doki a Kliont adta. Ha volt ilyen bajod, annak el kellene múlnia a Kliontól.


A Candida a nők egy részénél a normál hüvelyflórában jelen van, tünetek nélkül. Nem tudom, hogy ha a ciológián látják a gombafonalakat, az feltétlenül kezelendő-e vagy tünetmentes esetben nem szükséges.


Beszedted már az összes Kliont? Javultak/megszűntek a tüneteid?

Ha nem, akkor mindenképpen menj vissza az orvoshoz.


De szerintem én visszamennék a dokihoz a lelettel, hogy megmondja, igényel-e kezelést vagy sem.

2013. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ma van az utolsó hüvelytablettám,de nemtudom h felhelyezzem e vagy nem mert tegnap együttvoltunk a párommal aztán szerintem megsértette egy kicsit a hüvelyfalam,és félek h kárt tenne igy még jobban a hüvelyemben a Klion.Mit javasolsz? Igen szerintem is igyis ugyis vissza megyek megkérdezem h mi a teendő! És köszönöm a választ!
2013. dec. 8. 20:22
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és fehéres sárgás,nagyon sűrű és rengeteg.Annyira erős volt hogy néha mintha bepisiltem volna olyan érzés volt:S
2013. dec. 8. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!