Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez menstruációnak...

Szerintetek ez menstruációnak számít? Vagy ha nem akkor nemsokára meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy pár napja elég erős barna folyásom van.Mielőtt ez megtörtént, eléggé görcsölt a hasam, és a hátam.Fehér folyásom már vagy 6 hónapja van.Aztán tegnap egy kicsit vöröses és NAGYON sötét barnás folyás volt az egészségügyi betétemen.(3-4 napja hordom, baleset esetére)Anyának még nem szóltam semmit.Egy kicsit félek is.Szerintetek?

2013. dec. 8. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez az.

És miért félsz megmondani anyukádnak? Ez teljesen természetes. Nem mellesleg több mindenben segítségedre lehet.

2013. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom.De nem tudom,hogy hozhatnám fel neki a dolgot.Kicsit félek ettől.
2013. dec. 8. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez a menzeszed volt. Szólj anyukádnak,ugyanúgy,ahogy itt leírtad.
2013. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Anyu, képzeld megjött a vérzésem.:)
2013. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó-ez így elég durva :S
2013. dec. 8. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:

De most komolyan nem értelek.

Nekem annak idején 10 és fél évesen jött meg.

Előtte anyukám felvilágosított róla.

És mikor megjött, már előtte nap fájt a hasam, amit mondtam is anyukámnak, majd másnap elmentem wc-re, ahol is megláttam a barnás-pirosas foltot a bugyimban. Egyből szóltam anyukámnak, abban a szent pillanatban, hogy jöjjön, kérdeztem, hogy anyu, ez az, megjött, mire ő mondta, hogy igen kislányom, megjött és már adta is a betétet.

Nem tudom miért kell ettől tartani. Ez a világ legtermészetesebb dolga egy lánynak-nőnek.

Bár nekem az is, hogy erről egyből beszámoltam anyukámnak.

2013. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,ez már az.Szólj nyugodtan anyukádnak,nincs ezen semmi szégyellnivaló.
2013. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi, ha azt mondod, "Anya, megjött a menstruációm!"
2013. dec. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!