Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a lehet jele a menstruáción...

Ez a lehet jele a menstruációnak? Bővebben lent! Segítség!

Figyelt kérdés
Mostanában görcsöl a hasam kicsit hányingerem van nagyon ritkán fáj a cicim nagyon sok hüvelyváladék és kicsi fehérfolyás is van! és megelőztem magasságba a barátnőmet aki évekig a legnagyobb volt de már ő menstruál, ja és ha menstruál valaki akkor utána fog nőni még mert valahol olvastam hogy a menstruáció előtt 6 hónappal leáll a növekedés és ez szerintem hülyeség!!!! és az biztos a tünete hogy hirtelen nagyot növök?? segítsetek nekem mert úgy érzem nincs sok hátra hogy nő legyek!!
2013. szept. 7. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem áll le a növekedés, viszont nagyon lelassul, azután már csak pár centit nő az ember.


Mellfájdalom lehet a növéstől is, nem az az elsődleges tünet. Van, akinél nincs is tünet az első előtt. Fehérfolyás azt jelzi, hogy érni kezdett a tested, szóval ez olyan 1-2évre szűkíti az első menzeszig hátralévő időt. Leginkább a barna folyás jelzi előre, ill. alhasi és derékfájdalom.


Lényeg, hogy legyen nálad betét, mert ugyan pontos időt senki sem fog tudni neked adni, de ha nem fertőzés miatt van hányingered, akkor hamarosan meg is jöhet.

2013. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szokott a hátam fájni viszont az alhasi fájdalom az van és elég erős kb. 2-3 percig tart
2013. szept. 7. 20:24
 3/5 A kérdező kommentje:
de a barátnőmnek nem volt barna folyása csak fehér sokszor és kb. fél évre jött meg neki!!!!!
2013. szept. 7. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lehet megmondani, hogy mikor fogsz menstruálni, de 16 éves korodig nem is kell aggódnod!
2013. szept. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetnek ezek a menstruációnak előjelei.

17, 18 éves korodig normális, ha megjön.

2013. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!