Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én vagyok így (gomba...

Csak én vagyok így (gomba vagy nem)?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy egy nap kaptok ezer ilyen kérdést, de a lelki békém érdekében én is felteszem, ezt a kellemetlen dolgot.


Szóval, 3-4 hónapja volt egy gombás fertőzésem. Klion-D 100at kaptam rá és "ki is mosott" rendesen. Azóta viszont arra lettem figyelmes hogy egy dolog nem szűnt csak meg és az a szag. DE az se kellemetlen, vagy bármi ilyesmi csak van. Nincs folyás, nincs viszketés,nincs irritáció se semmi. Plusz csak a bugyimon érződik... pl a pizsama nadrágomon egyáltalán nem, meg úgy egyébként sem...


Én arra gondoltam, hogy esetleg, hogy az egész napon mászkálásban... "bepárlik" vagy hogyan fogalmazzam meg szépen... főleg h akkor a legerősebb hogyha mondjuk itthoni melegítőben a bőrszékben ülök ahol ugye nincs túl nagy szellőzési arány... Meg olvastam olyanokat hogy a sötétebb bőrű (nem kell más etnikumra gondolni, csak kreol bőröm van) embereknek valahogy a szaguk is erősebb (rettentő értelmesen tudtam megfogalmazni...na mind1)


Lehet, hogy csak én parázom ezt ennyire túl, de eléggé félek ezektől a nőgyógyászati betegségektől (nem tudom miért...) és jó lenne egy pár vélemény, hogy csak beképzelem magamnak vagy se (egyébként 13.án megyek orvoshoz, de addig is)



2013. dec. 8. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A nemi szerveknek van egyfajta jellegzetes szaguk. Ha nem büdös, nm valószínű, hogy gond van. De majd a doki megmondja.
2013. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!