Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez gomba, illetve...

Lehet ez gomba, illetve Canestenről mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Pár napja erősebb folyásom van, nem büdös, inkább erősebb "punci szagú", illetve viszketni is szokott, de nem állandóan.

Lehet ez gomba? Canesten Kombi Unoról mik a vélemények? Lehet a krém használata mellett szeretkezni?


2013. dec. 3. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond, és ne használj semmit.
2013. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha büdösebbé válna és folyamatosan viszketne, akkor használd a Canestent.
2013. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel még nem kell kezdeni semmit.

Viszont bármilyen fertőzésre alkalmazol kezelést, a használat alatt egyáltalán nem ajánlott a nemi érintkezés!

Én nem vagyok egyáltalán a Canesten híve, nagyon jó egyébként bizonyos gombás eredetű fertőzésekre. Viszont hüvelyi fertőzést meg nem csak gomba, hanem számos más kórokozó tud okozni, amikre meg nem jó a Canesten. Nekem bármilyen problémám van, mindig orvoshoz fordulok!

2013. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet gomba. De biztosat csak az orvos tud mondani. Ha viszketés biztos nem normális. A Canesten használhat gombás fertőzésre, de ha számodra nem egyértelmű inkább bízd az orvosra. A krém gyengítheti pl. az óvszer biztonságosságát, illetve gombás fertőzés esetén amúgy sem feltétlenül kellene szeretkezni.
2013. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!