Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett? Vetélés? Vagy...

Mi lehetett? Vetélés? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Egyik este fehérneműben üldögéltem a fotelban, egyik lábamat felhúzva. Kicsit furán éreztem magam, gondoltam elmegyek tusolni gyorsan és ágyba bújok.

Levetkőztem a fürdőbe, egyszer csak egy kb. 4-5cm-es "hártyás" "valami" csúszott ki belőlem. Olyasmi volt mint egy kicsi hártyás burok. Vérzés nélkül. Sokkot kaptam a látványtól A férjem is hazaért, és megnézte. Úgy döntöttünk másnap nőgyógyász. Másnap hajnalba hívtak, hogy a férjem mamája meghalt. Emiatt elmaradt az orvos pár hétre. Amikor sikerült pár hét után eljutnom, már csak találgatni tudtunk, de semmi konkrétat nem tudott mondani.

Vérzésem volt, bár rendszertelenül, hol előbb jött meg, hol pedig pár napot késett.


A kérdésem az lenne: Lehetséges, vérzés nélkül elvetélni?


2013. dec. 5. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy kissé megszáradt hüvelyváladék volt.
2013. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Hártyaszerű, rugalmas anyag lehet az?

Ezt nem gondolom, de tényleg köszönöm!

2013. dec. 5. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!