Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett vetélés?

Ez lehetett vetélés?

Figyelt kérdés
Előző hónapban nem jött meg rendesen, csak barnás folyásom volt, az is késett 2 hetet. Csináltam 2 terhességi tesztet, negatívak voltak. Most megjött időben, de szintén nagyon gyengén. Viszont 2 órája elkezdett nagyon fájni a hasam, és hirtelen felerősödött a vérzés, és a betéten egy elég nagy bőrszerűség volt.
2013. ápr. 24. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Pozitívnak kellett volna lennie a tesztnek szerintem, de inkább menj el orvoshoz, nehogy bent maradjon valami ha mégis terhes voltál. Vérvizsgálatból meg tudják állapítani, hogy terhes voltál-e.
2013. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek (valószínűleg fogamzásgátló miatt, amit pár hónapja hagyott abba) volt olyan menzesze, hogy hirtelen egy darabban vált le a méhnyálkahártya - ő is azt hitte, biztos vetélés, de elment kivizsgáltatni magát rögtön, és a vérvétel szerint nem volt terhes.
2013. ápr. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha terhesség lett volna, pozitívat teszteltél volna, szerintem inkább más gond lehet

a betéten az a valami simán lehet egy méh-nyálkahártya darabka, elő szokott fordulni

2013. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a bőrszerűség a leszakadt nyálkahártyád volt. Azért ilyen nagy darabokban távozik belőled, mert múlt hónapban is alig volt menstruációd és mostanra már eléggé megvastagodott a nyálkahártyád. (múltkor nem tudott kitisztulni a méhed..)
2013. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!