Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség kellene! Nagyon...

Segítség kellene! Nagyon sürgős! Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
A történet az, hogy pár hónapja egy kis dudort észleltem a hüvelyem mellett, ami nagyon fájt, és a végén már az ülés is kellemetlen volt. El is mentem nőgyógyászhoz, aki megállapította, hogy egy ciszta. Állítólag valami ütéstől vagy nyomástól lehetett és nem is volt komoly, szóval helyi érzéstelenítéssel kiszúrta...stb., ami nekem nagyon fájt de muszáj volt ezt még 3 alkalommal. Közben kamillázni kellett, a végén amikor már ici-pici volt meg jegelni, hogy felszívódjon. Szóval most az a problémám, hogy ismét érzem, tehát kiújult. Félek elmenni orvoshoz, mert nem akarom hogy elküldjön műtétre, mert az iskola miatt nem megoldható. Arra gondoltam, hogy próbálhatnám itthon magamnak jegelni, de ahhoz meg lehet már nagy és nem fog felszívódni. Vagy esetleg megbeszélném az orvossal, hogy alkalmazzuk azt amit régebben, mert így néhány nap ráérek. Szerintetek mit csináljak, ti mit tanácsolnátok? Köszönöm előre is!
2009. nov. 22. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen orvos, aztán ő majd megmondja, hogy mi a legjobb, mert lehet, hogy a jegelés meg a korábbi kezelés neked időben belefér, de ha újra meg újra kiújul tőle, akkor nem biztos, hogy az a legjobb megoldás.
2009. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el vele minél hamarabb, lehet még időbe vagytok és msot nem kell majd felvágni csak krémmel elég kezelni!
2009. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt (van, de már ici-pici) egy dudor ott lent, de én nem mentem el vele dokihoz, azt hittem pattanás. semmit nem csináltam vele és szépen múlik el..

honnan lehet tudni, hogy ciszta vagy pattanás??

egyébként sztem doki

2009. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem nőtt és fájt nagyon, aztán elmentem orvoshoz, és ő mondta. Ez nem olyan mint a pattanás, elmagyarázni nem tudom, de érzem a különbséget...máshogy fáj.


Létezik erre krém ami elmulasztaná???

2009. nov. 22. 15:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Jahh és azért is nem pattanás, mert ekkora pattanás nincs szerintem!!! Nekem azt mondta az orvos amikor anno kiszúrta, hogy kb fél deci jött belőle! :S Szóval ilyen nagy pattanás nem hiszem hogy létezik...
2009. nov. 22. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!