Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok? Kedden...

Mit tanácsolnátok? Kedden vették ki az epehólyagom!

Figyelt kérdés
Felvágtak,de ahhoz képest már egész jól bírok mozogni,bár az étvágyam nulla,alig bírom magamba erőltetni a kaját!A kérdésem az lenne,hogy kb hány hét után lehet elkezdeni aktívabban tornázni/mozogni?Tudom,hogy diétáznom kell,de nekem semmilyen tájékoztatót nem adtak ezzel kapcsolatban,nézegettem az interneten,de érdekelnének a személyes tapasztalatok is.Meg egyáltalán bármi,amit epehólyag műtét után észleltetek fontos lenne!Előre is köszönöm!:)
2011. júl. 29. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulmányozd Szendi Gábor oldalait.
2011. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felépülés tempója nagyban függ a műtéti eljárástól amit a sebészed alkalmazott, ezért őt kéne megkérdezned , hogy mire számíthatsz. Csak az eltérések arányának érzékeltetésére írom: Traumatológus mellett voltam kis ideig titkárnő, a főnököm műtöttjei 4-5 nap után talpra álltak olyan műtét után amivel mások 3-4 hét után tudtak csak. Ennyit jelent a technológia.
2011. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
engem fel kellett vágni(kb 12-14 cm),de ettől függetlenül simán tudok sétálgatni,meg csinálni a napi dolgaim(persze nem erőltetem meg magam,meg vigyázok,de nem fekszem egész nap az ágyban)
2011. aug. 3. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!