Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mit tegyek? A többi...

Réka a Marsról kérdése:

Nem tudom mit tegyek? A többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok..13 éves vagyok. A napokban nagyon sokat fáj ott lent és sok váladék jön. Még nincs meg. Talán az is lehet hogy használtam egy krémet és utána olvastam el hogy ott nem

lehet..nagyon félek..nem tudom miez..anyukámék nőgyógyászhoz akarnak vinni, de n nem merem..



2013. dec. 1. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem múlik a fájdalom, akkor mindenképpen el kéne menned orvoshoz! Máskor ne használj semmilyen kenőcsöt, vagy gyógyszert, amit nem orvos ajánl!
2013. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kell menned, akkor keressetek női orvost. Menjetek gyerek, esetleg tini nőgyógyászatra, ott szinte biztos, hogy női orvos van.
2013. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az a volt a kérdés utolsó, hogy milyen nemű orvoshoz menjen...

A sok váladék, ha a krém után jött elő, fertőzést, vagy irritációt jelenthet. A fájdalom hol van? A hasad fáj, vagy a hüvelybemenet környéke? Ha az utóbbi, akkor gyulladás valószínű és ez indokolja az orvost.

2013. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss utolsó, de miért is zavar az téged, ha valaki tanácsot ad a kérdezőnek??
2013. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha nem múlna el akkor valóban el kell majd menned dokihoz és bizony én is azt javaslom, hogy női orvost keress első alkalommal, mert nem mindegy milyen érzésekkel leszel túl a vizsgálaton, ez elég meghatározó lehet a későbbiekre nézve. (és azért nem mindegy hogy női, vagy férfi orvos elött vezkőzöl-e, és zavarodban tudsz-e odafigyelni, vagy sem.)
2013. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!