Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hogy nőjek meg?...

Szerintetek hogy nőjek meg? 16/l 164 cm. Nagy szeretnék lenni illetve magas. De már vagy két éve ennyi vagyok. Szerintetek hogy lehetnék magasabb? ><

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már több, mint 2 éve megjött az első menzeszed, akkor jó eséllyel már nem leszel nagyobb. Törődj bele, 164 centi em olyan kicsi...
2013. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta 164 cm vagyok. 26 éves vagyok.

Amikor én ennyi idős voltam mint te, nálunk is mentek a házi praktikák arra hogyan is lehetne megnőni. Semmi nem válik be. Tudod miért? Mert bele van írva a génjeidbe az hogy milyen színű a szemed, milyen a hajad, milyen az alakod, milyen magas leszel és milyen méretű melltartót kell viselned. Ez mind mind eldől a fogantatás pillanatában.

Mit tehetsz ha nem tetszik? Hajad befested, színes kontaklencsét viselsz, olyan ruhákba jársz ami "ideális" alakot kölcsönöz, push up melltartót veszel fel, vagy épp elrejted őket (esetleg megműtteted) és magassarkúban jársz, hogy hosszabbnak látszódj. Vagy van ennél egyszerűbb és egészségesebb módja is: elfogadod és megszereted magad olyannak amilyen vagy, amilyennek természetesen lenned kell.

2013. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már most sem vagy alacsony!
2013. nov. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 164cm vagyok csak 11 éves:)
2015. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!