Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek még mindig?

Miért vérzek még mindig?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja vesztettem el a szüzességem, ugye akkor véreztem! Pár napja megint szexeltem, és utána is véreztem! Leht h nem szakadt át rendesen a szüzhártya? Tegnap viszont kipróbáltam a vibrátorom, és megint véreztem! Mi lehet a baj? Lrht h most sakast át rendesen?
2013. nov. 19. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán nem vagy semmi, a harmadik szexuális élményedet már egy vibrátortól szerezted...? Korán kezded, előbb az élő férfiakat jobb megismerni, de mindegy, ebbe nem akarok beleszólni. Lehet, hogy az átszakadással vannak problémák, de akár belülről is eredhet a vérzés (méhszáj környéke stb.), ha gyulladás vagy akár méhszájseb miatt vérzékenyebb. Ha tartósan fennáll, akkor nőgyógyászhoz kéne vele menni.
2013. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!