Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fel vagyok fázva. Mit...

Nagyon fel vagyok fázva. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kamilla tea megoldás lehet? Vagy valami más ötlet? Illetve van egy másik problémám is. Úgy váladékozik a hüvelyem, mintha gyengén meglenne a menzeszem - persze nincs. Ez mitől lehet?

Normális és használható válaszokat szeretnék. Előre is köszönöm azoknak akik tudnak segíteni.


2013. nov. 18. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos rendesen felfáztál. Még jó hogy nem kaptál vesegyulladást. Ilyen megfázásra nekem az szokott jó lenni, ha melegvízbe áztatom a lábam. A hüvelyváladékozás az a színétöl, állagától, "szagától" függ hogy mi lehet. Annak nem biztos hogy köze van a felfázáshoz. :-S
2013. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általában átlátszó vagy fehér.:/ ez mit jelent?
2013. nov. 19. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha elmennél orvoshoz! Ha jól tudom, a trippernek is ez a tünete. és akkor kapsz egy antibiotikumot és meggyógyulsz 5 nap alatt. (De tényleg nehogy rámenjen a vesédre!)

Ha szexeltél már 2 hónapja és tényleg felfázás, akkor is első a doki.

Csinálhatsz ülőfürdőt. Főzöl teát cickafarkfűből, körömvirágból, orvosi zsályából és beleöntöd egy lavór meleg vízbe. Tehetsz bele levendula illóolajat is, de csak 1-2 cseppet, nehogy csípjen! Ebbe üldögélj, akár 1-2 hónapig is. és ihatnál: orvosi zsálya teát, de forrald min. 5 percen át, hogy kimenjen belőle valami (méreg) anyag!

Szedhetnél vörös áfonya kapszulát! vagy (ecet nélküli) cékla ételeket, pl. céklasalátát dióval.

és medveszőlő teát is ihatnál.

de van valami gyógyszer is rá: Rowatinex vagy mi a neve?

Nagyon sok lehetőség van, de az orvost azért nem hagynám ki, mert csinál egy vizelet vizsgálatot (laborban) és mindent tudni fog a betegségedről. (és nyugi: ezer ember megy be ezzel naponta. Rutin vizsgálat. és nem fáj, viszont gyorsan meggyógyulsz.)

2013. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ui.: azt akartam írni, hogy ha NEM szexeltél már 2 hónapja (vagy soha).... akkor ülőfürdő.


Egyébként, ha jól tudom, ha kamillateát iszol, az meghajt.

Ja, és még az is jó lehet, ha iszol szódabikarbónás vizet, mert az lúgosítja a vizeletet és nem fog úgy csípni.

és persze probiotikumot, feltétlenül. (kapszulában vagy joghurtból fedezve)

2013. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

En ismost labadozok ki belole

Cickafark teat iszom , eddig reggel este de mar csak este

Gyomorra felfazasra jo

dmbe gyogyszertarba beszerezheted :) 170ft kb

Forro furdot vegyel naponta tobbszor 4-5 nap alatt enyhul

Ha erzed napkozbe ks

2013. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

En ismost labadozok ki belole

Cickafark teat iszom , eddig reggel este de mar csak este

Gyomorra felfazasra jo

dmbe gyogyszertarba beszerezheted :) 170ft kb

Forro furdot vegyel naponta tobbszor 4-5 nap alatt enyhul

Ha erzed napkozbe kamilla teat ihatsz.:)

( ui: felfazasra nagyon vigyazz !!!

Cisztam volt miatta :/ es hidd el nem kellemes :/ )

2013. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsi elsot elszurtam elozo vtam
2013. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem felfázásra vagy kamillás forró ülőfürdő szokott bejönni vagy forró sós vizes ülőfürdő (két három evőkanál só a vízbe) épp mi van otthon. Rengeteg ital. A négy liter se kevés csak folyamatos elosztásban a nap folyamán. a mézes tea ilyenkor jobb a méz természetes antibiotikus hatása miatt.

A hüvelyváladék mennyisége és állaga a menstruációs ciklus folyamán változik. Peteéréskor sokkal több és nyákosabb. Egyébként nem túl megbízható fogamzásgátló módszer is alapul a hüvelyváladék megfigyelésén. ha nincs szaga és bizonyos időszakokban megszokott az erősebb váladék akkor nincs okod aggodalomra de ha ez csak most fordult elő semmiképp ne ülj vízbe mert csak rontasz a helyzeteten hétfőn irány a nőgyógyászat

2013. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!