Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ingyenes aids vizsgálatra...

Ingyenes aids vizsgálatra hova lehet menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni, hogy hova kell menni Aids vizsgálatra?Szeretném tudni, hogy minden rendben van-e.Szerintem ez normlis is nem?18 éves vagyok, nem azért irtam mintha lenne bármilyen problémám is de érdekel.

Egy kapcsolatom volt 2 éves.Ezt csak úgy mellékesen.

Hogy lehetne elintézni h ne levélben értesitsenek meg egyáltalán ez hogy működik?Azt mondták régen az általánosban mikor voltak felvilágosito orák h be kell menni valamelyik korházba ingyen elvégeznek valamit és emailban értesitenek legyen az Aids vagy HIV.

Köszönöm előre is a válaszokat.Üdv Tina


2008. júl. 9. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

www.anonimaids.hu/anonimszures.htm - 6k

Talán itt hasznos információt találsz

2008. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha írtad volna, melyik városban laksz, akkor tudnék konkrétabban segíteni. Na mindegy, én egyszer voltam, itt Pécsen ez úgy van, hogy be kell menni a helységbe, ott csak ezzel foglalkoznak, és ott szépen vért vesznek, és másnap a sorszámoddal vissza kell menni, egy borítékban odaadják az eredményt, és kalap kabát. Levélben nem küldenek értesítést, az egész anonim. Tehát csak számot adnak, név nélkül.
2008. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Vecsési vagyok és amit küldtél címet az nagyon messze van nem tudsz közelebbit?Szeritned?Vagy a helyi kis sztk-ban szerinted nem lehet?Nem megyek fel feleslegesen..:)Vagy erre vannak kijelölt helyek?Köszi a válaszokat!Tina

2008. júl. 15. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy menj el Pécsre, csak azt, hogy itt így van. Fogalmam sincs, hogy Vecsésen hol végeznek szűrést. De ha telefonon felhívod a helyi sztk-t, akkor meg tudják mondani, ezért nem kell bemenni. Csak meg kell kérdezni telefonon a címet és kész passz.
2008. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!