Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek magánorvoshoz vagy...

Elmenjek magánorvoshoz vagy várjak?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt alhasi fájdalmakkal bent tartottak a kórházba. Rá követendő napon úgy mond "megjött a menstruációm" de elég érdekes színe volt meg nagyon kevés volt. 2 napig meg volt de épp hogy jött párcsepp, majd 2 napig semmi és 1 nap volt még hogy egy nagyon kicsi jött. Szúrt ha pisiltem nagyon fájt. Már most nem annyira fáj csak ha pisilek. Azt mondták első nap hogy Méhnyálkahártya gyulladás, de utána mondtak bélfertőzést, méhen kívüli terhességet, és vakbelet. Szóval eljöttem saját felelősségre. Azt tanácsolták várjam meg a következő menstruációmat de félek hogy valami baj van. Mit tegyek ?
2013. nov. 13. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasi ultrahang tortent a korhazban? (Meh endometriumanak allapota pl duzzadt odemas?),Lazad volt? (Gyulladas fertozes), Hasmenes? (Belfertozes), Ismert vesekovesseg? (Hasi ultrahang: koarnyek). Veres gennyes vizelet? Fajdalom vizelesnel? Hugyholyag allapota? (Hasi ultrahsng volt?)


Vizeleskor jelentkezo fajdalom hugyuti fertozesre tereli a gyanut. Hugycsogyulladas plusz Hugyholyaggyulladas?

2013. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A záró jelentésebe az van írva hogy

Diagnózis: A méh heveny gyulladásos betegsége

Belső nemi szervek: BV:szűk vag., portio folytatásban rendes nagy uterus afv.ben, tapintásra, mozgatásra igen élénken érzékeny, mko-i adnextáj nyom. érz. objektív tap. lelet nélkül. Douglas szabad,bő vegyes fluor, hasa puha kóros res, Defance nincs.


Nőgyógyászati Uh vizsgálat:

Uterus corpusa: 50 mm x 40 mm x 40 mm

Uterus helyzete: anteflexio- versióban.

Endometrium: 9mm szabályos rétegződésű. A myometrium inhomogén, diffúzan tágult erezettséget mutat


Ennyit ír de saját felelősére jöttem haza. Már nem fáj annyira mint az nap de néha beszúr. CSak hüvely uh-ra küldtek.

2013. nov. 13. 22:13
 3/5 A kérdező kommentje:
A kórházba egyáltalán nem voltak segítőkészek csak össze vissza beszéltek, de azt mondták meg kell várni a következő menstruációt. De félek ha meg várom és vami baj van és késő, de nem is állok úgy anyagilag hogy mindig magánhoz mennyek most össze szedtem rá de erre annyit tanácsoltak várjak még. De néha beleszúr mai napig is, meg az idegesít nem volt meg rendesen. Lehet túl reagálom de félek. A kórházba olyanokat mondtak meddő lehetek meg hogy ki is vehetik a méhem. ÉS megijedtem. Mit tanácsoltok?
2013. nov. 13. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A diagnozis le van irva a jelentesben, az a kerdes h kezeltek- e azaz kaptal e es mennyi ideig ill. szedsz e antibiotikumot. Szedsz? Fertozes utan termeszetes h meg neha faj, ido amig a meh regeneralodik, addig erezhetsz fajdalmat, itt az a kerdes h a terapia be lett e fejezve (mivel leleptel) ill h kaptal e valamit ra (mivel leleptel ketlem).
2013. nov. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kórházba kaptam egy injekciót meg napi 3 gyógyszert azt mondták olyan mint a cataflam. De érzékeny megint. Antibiotikumot nem kaptam.
2013. nov. 14. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!