Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Télen ti milyen ruhában...

Télen ti milyen ruhában mentek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Nadrágban és hosszú felsőben vagy inkább szoknyában?

2013. nov. 8. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nadrágban és hosszú felsőben szoktam.
2013. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nadrágban, de hosszú pólóban ami eltakar ott ahol kell.
2013. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én cicanaci,nadrág,álltalában póló és egy hosszú szárú garbó,ami eltakarja a derekam.egyrészt szoknya nem túl előnyös télen(felfázás miatt)a másik hogy ugyan azt látja az orvos szoknyában mint szoknya nélkül :) azt a pár percet kibírom évente :)
2013. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt a hosszú póló dolgot. Most komolyan, szétteszed neki a lábad, nem tök mindegy miben lát előtte?
2013. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De, végül is igazad van:)
2013. nov. 8. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
sosem szoktam azzal foglalkozni, hogy mit veszek fel a nogyogyaszhoz, nem randira megyek ;)
2013. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 20:08

akkor hogy megértsd miért jó a hosszú póló.

Amikor bemész az első hogy levetkőzöl.

Ha hosszú pólóban vagy akkor addig amíg kimész a kis öltözőkabinból (ami bent van a rendelőben) nem egy szál punciban állsz ott amíg az orvos még írogat, vagy éppen telefonál, hanem takarásban vagy. Amikor fent vagy a vizsgáló ágyon akkor oké, hogy felhúzod, mert a doki éppen vizsgál. Majd az orvos mondja, hogy vége a vizsgálatnak lejöhetsz akkor te megint nem egy szál punciban állsz előtte amikor éppen magyarázza, hogy mi a bajod, mit ír fel. Amikor írja a gyógyszert te visszamész és szépen felöltözöl..

Na ezért jó ha hosszú póló ilyenkor..

De szerintem mindenki olyan ruhába megy amilyenbe akar, amiben elviselhetőnek érzi a vizsgálatot.. Ne zavarjon téged ha valaki esetleg hosszú pólót vagy szoknyát vesz fel..

2013. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos dokija válogatja, de ahova én járok (sztk) ott az orvos eloszor beszél velem, csak utána küld vetkozni, mire kimegyek a vizsgaloszeknel vár. Utána feloltozom, és megbeszeljuk amit még kell. ez lenne a normális szerintem
2013. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bentre viszek magammal egy szoknyát,amit vizsgálatkor felhúzok,utána le,öltözőben pedig visszavedlek.
2013. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!