Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos! Kb. mikor fog megjönni...

Fontos! Kb. mikor fog megjönni az első menszeszem? (szöveg lejjebb) 11/L

Figyelt kérdés

Augusztus 11-én este nagyon görcsölt alul a hasam.12-én pecsételő vérzésem volt, fájt a fejem, görcsölt alul a hasam, fájt a fejem, hányingerem volt.Kb. 10 napig a fájdalmak minden nap jelentkeztek.Utána 2 hétig szüneteltek.Szeptember 8-án újra görcsölt a hasam, fájt a fejem, hányingerem volt.Az kb. 2 hétig tartott.Utána néha-néha enyhén görcsölt a hasam.Otóber 4-e körül görcsölt alul a hasam, fájt a fejem, barna folyásom volt Okt. 14.-én hasmenésem is volt..Kb. 3 éve nő a cicim, Már szőrös ott és a hónom alja, fehérfolyásom van kb. másfél éve.



14-én hasmenésem is volt.16-18-a körül barna folyásom i volt néhány napig.

Mostanába(Október 25-28.) úgy fáj alul a hasam, hogy moccanni is alig bírok.

Az értelmes válaszokat előre is köszi!



2013. okt. 28. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztosat ne elhet tudni, de egyértelműen dolgozik már rajta a szervezeted. Hamarosan meg fog jönni valószinüleg. Hordj magadnál betétet.
2013. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz!
2013. okt. 28. 08:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Bármikor megjöhet a menstruációd, de biztosan nem lehet tudni, hogy mikor. Mindenesetre betét nélkül már ne menj sehova!
2013. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek kb. hány hónap múlva?
2013. okt. 28. 08:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Erre senki nem tud válaszolni sajnos.
2013. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is úgy volt hogy sokat fájt a hasam, hányingerem volt,egyszóval rosszul éreztem magam. Nekem a suliban jelentkeztek ezek a gondok, és a kedvenc tanárom segített mindig,vegyél be fájdalomcsillapítót, az nekem segített és egyszer csak megjött rá kb.2 hétre. De minden esetre hordj magadnál betétet.:)

2013. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Barmikor megjohet ezek alapjan!mindigeng legyen nallad betet! Es anyukaddal beszeld ezt meg vagy szolj neki!
2013. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja meg mostanában nagyon szoktam szédülni.
2013. nov. 1. 13:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Te aztán elég korán érő vagy.
2014. szept. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg a lányok miért nem mondják ki? : szőrös ott, hol? Legalább annyit hogy punci vagy valami....
2014. szept. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!