Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy hogy több lett a fehérfol...

Hogy hogy több lett a fehérfolyásom? (már majdnem a gatyám is át ázott tőle. ) szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

még nem menstruáltam soha (sajna) de hirtelen nagyon sok lett a fehérfolyásom és nem tudom hogy mi ez?! tegnap kezdte el fájt a hasam alja is (beleszúrt a köldököm mellé a fájás)

3 éve van fehérfolyásom

2 éve nől a cicim

2 éve szőrösödöm (és nem kell hozzá fűnyíró..)

SEGITSETEK LÉCCI!? S.O.S. :)



2013. okt. 26. 09:06
 1/6 A kérdező kommentje:
12/L
2013. okt. 26. 09:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarosan fogsz menstruálni.
2013. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért sajna? szerinted mikor kellene kezdeni 8 évesen? Teljesen normális ha 12-13 évesen jön meg elöször. Azért lett több a folyásod mert meg fog jönni hamarosan. Az erös folyás miatt használj mindig tisztaságit, hordj magadnál rendes betétet hogy legyen nálad ha megjön.
2013. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
előzőnek: nem csak várom (hallotam róla jót és rosszat de nem riadok tőle vissza) :)
2013. okt. 26. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába is idegeskednél, megúszni úgysem lehet. Akkor meg már jobb ha megbarátkozol vele.
2013. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
túl sok jót tuti senki ne mondd róla, legfeljebb az elején mert ettől nagylánynak képzeli magát, pedig nem ezen mulik.... Annak sem túl jó akinek semmi baja nincs vele mert akkor is egy plusz macera amire figyelni kell. Minden nőnek lánynak van hogy épp rosszkor jön meg, pl egy nyaralás alatt vagy egy strandos program elött, esküvője napján stb.... Dehát ez a nők sorsa. nekem pl igy felnöttként már csak 3 nap az egész és semmi fájdalmama nincs de akkor is macera és azért nem olyan kényelmetlen gondtalan a dolog mint amikor épp nincs meg. De természetesen ez az élet rendje és hozzászokik az ember mivel kb 50 évig végig kiséri az életét. Nyugi majd te is rájössz, de az tény hogy jobb ha megbarátkozol vele.:)))
2013. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!