Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felelőtlenül szeretkeztem...

Felelőtlenül szeretkeztem parommal es lehet belem élvezett bar ő azt mondja, hogy nem.57 oraval a történtek utan ha beveszem a tablettat akkor meg segit? Es ha komolyan nem engedett belem spermat es hasznalom a tablettat attol lehet valami bajam?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 12:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A biztonság kedvéért leírom: AKKOR IS LEHETSZ TERHES, ha egyáltalán nem ment el benned, mert az előváladékban is vannak spermiumok! Ergo már az elejétől kezdve mennek beléd spermiumok! Szóval ezt a hülyeséget (megszakított szeretkezés) eleve ne csináljátok, mert semmit sem ér. 100 nő közül 40 esik teherbe emellett a "védekezési forma" mellett egy év alatt!


És igen, vegyél be esemény utáni tablettát MOST.

2013. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
előváladéktól is lehetsz terhes én is így lettem anya, teljesen biztos hogy egy csepp sem ment be, mégis terhes lettem
2013. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Na es ha most jött meg a menstruaciom 4 nappal korabban az mitol lehet? Meg nem telt el két egesz nap a közösülés óta
2013. okt. 21. 15:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Az idegességtől lehet. Akkor nem kell már a tabletta.
2013. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A tabletta mindenképp kell. De nem értem a problémát. Ha teherbe ejtett, 72 órán belül beveszed a tabit, ami megöli a sejteket. Nem bonyolult. Beveszed, vérzel tőle egy kicsit, és máskor fog megjönni a menzeszed mint eddig. Nem olyan nagy dolog. Nem kifejezetten egészséges, de semmi bajod nem lesz tőle.
2013. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
azt ugye tudod hogy ettől függetlenül ha épp van 6volt peteérésed 14 nap múlva beágyazódhat a megtermékenyített petesejted?!
2013. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!