Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Faj a puncim es verzik is...

Faj a puncim es verzik is majdnem minden szeretkezes a utan mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
segitsetek mert mar furanak tartom peddig mar volt egy par szeretkezesem...
2008. júl. 6. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy olyan durván szeretkeztek hogy sérül a hüvely fala és amiatt vannak a vérzéseid!
2008. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen az is lehet, hogy kicsit durvábbak voltatok, vagy ha a kezével is csinálta Neked és megsértette véletlenül odabenn. Nekünk ez lehetett egyszer, mert én úgy nem véreztem konkrétan, hogy a bugyim is olyan legyen, de az ő himvesszője olyan lett. Mi kicsit vártunk, 2 alkalom utánra elmúlt, s persze kicsit ovatosabbak is lettünk abban az időben. Szerintem, ha kicsit vártok, s óvatosabbak vagytok, és nem múlik el,s nem is menstrus időszakod közelében vagy, irány a DOKI!!
2008. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így kezdődött, elmentem nőgyógyászhoz, aki ugyanezzel nyugtatott, muint az előző hozzászólók, aztán mikor többedszer mentem el hozzá, azt mondta, hogy ne mindig a legnagyobb farkú pasikkal kezdjek!! annyira rávágtam az ajtót, mint a huzat!(már akkor is több éves párkapcsolatban voltam)


szóval, a lényeg, hogy elmentem egy mánik dokihoz, akinél kiderült, hogy eléggé elmérgesedett méhszájsebem van.. fagyasztani kellett, de ha nem kezelik, akkor el is rákosodhat.

sztem sürgősen menj el, és vizsgáltasd meg magad!

2008. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el dokihoz,mindenképpen.
2008. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!