Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Ti nőgyógyászotok hogyan és...

A Ti nőgyógyászotok hogyan és mikor vizsgál melleket? Teljes vetkőzés, vagy csak póló melltartó felhúzás vizsgálat után, vagy alul öltözés, felül vetkőzés?

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

évente egyszer rákszűréskor, először alulról, majd lentről öltözés, fentről vetkőzés

teljes vetkőzés fentről, nem csak póló felhúzás, kivitelezhetetlen is lenne, mert szokta kérni, hogy az egyik kezem tegyem tarkóra pl. megnézi a hónalji nyirokcsomókat is

2013. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felül teljes vetkőzés, végig tapogatás, hónalj is, mellbimbó csöcsörészés, (nem tudok jobb szót rá) megcsippenti és meghúzza picit, hogy nem váladékozik-e.

kb 2 évente.

2013. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak ha kérem, de az a véleménye hogy a nők saját maguknak tudják a leghethatósabban ellenőrízni, amikor ők, mőrmint a nőgyógyászok észreveszik, akkor minimum 1-1.5 cm az átmérője már. Ha te magad törődsz vele és mensi után 5-8 nappal áttapintod, akkor sokkal korábban észreveszed, ha valami rendellenes lenne, mint akármelyik orvos!!!

Érdemes lenne ezt megszívleleni és akár középiskolában is felhívni rá a figyelmet, esetleg oktató CD-t mellékelni.

2013. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak fel kellett húznom a pólómat. Megvizsgált, kérte, hogy figyeljek, mert innentől nekem kell, méghozzá heti rendszerességgel. Sosem felejtem el, hogy közölte; szépek a melleim, ne hordjak melltartót. Első alkalomként váratlanul ért ez a "bók", de hamar átlendültem rajta.
2013. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!