Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok? Mi lehet a...

Mit gondoltok? Mi lehet a teendő? Nekem már semmi bajom, de a páromnak meg most lett.

Figyelt kérdés

Már korábban írtam (okt. 28-án), hogy a hüvelyem bepirosodott és viszket. Akkor nem tudtam elmenni orvoshoz, de volt itthon grapefruit magolaj, és vízzel hígítva belemártottam egy tampont (kifejezetten egy grapefruit magolajról szóló könyvben olvastam). 2x alkalmaztam ezt és semmi problémám nem volt utána.

Viszont ma mondta a párom, hogy múlt pénteken (nov. 6-án) neki is megjelent valami a péniszén. Akkor volt a házi orvosánál (mert megfázott), de az azt mondta neki, hogy egy másik - erre szakosodott - orvoshoz menjen el. Létezik az, hogy neki több, mint egy héttel később legyen problémája? Akkor most mi a helyzet? Mi a teendő? Nekem már elmúlt, semmi bajom sincs, neki meg pont most lett ez a valami...


2009. nov. 10. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

igen, lehetséges. főleg h megfázott, kicsit legyengült, és kijött rajta,. mert a férfiakban tünetmentes a gomba, néha van csak jele, pl ha kicsit legyengül.

amúgy neked mondom még, h a 2szeres gréfrutmagolajos tamponos kúrád semmit sem ért. a tüneteket elfedte, de a fertőzésed megmaradt. 2 napos kúrával ezt nemtudod kiírtani. legalább 1 hét, ésmég azután sem biztios h meggyógyulsz, csak a tüneteket nyomod el.-

vegyél inkább canesten combit a gyógyszertárban.

2009. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!