Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet szexelni menstruáció...

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Lehet szexelni menstruáció közben? Lehet tőle bajom? Milyen bajom lehet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetni mindent lehet.

Csak ilyenkor sokkal nagyobb a fertőzésveszély, ezért ajánlatos gumiban csinálni.

Meg hát ugye a terhesség ellen is védekezni kell!

Nekem mondjuk ilyenkor sosem esik jól, nekem ilyenkor kicsit fájdalmas, én ilyenkor nem szoktam szexelni. Meg a vértől én mondjuk kellemetlenebbül érzem magam. Én nem szeretek menzesz alatt szexelni.

2013. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha egészségesek vagytok semmi bajod sem lesz. Van aki olyankor sokkal jobban kivánja.
2013. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kicsit nyitva a méhszáj és nagy a fertőzésveszély. A férfiak irtóznak, undorodnak a vértől, még ha le is tagadják, nem kéne.
2013. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet mindent, ha tiszták vagytok. De CSAK akkor. A keze is legyen tiszta, meg minden, amivel hozzád ér, mert, ahogy írják, a fertőzésveszély nagyobb. Azt viszont ne jelentsük ki így, hogy a férfiak undorodnak a vértől, nekem volt olyan pasim, aki simán akarta menszesz közben is, és nem kellett kényszeríteni rá :P
2013. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
előző akarja, mert a testi késztetések ott vannak, de tudat alatt megundorodhat - ez a rész sokkal nagyobb és sötétebb, mint a felszínen lévő sóvárgások
2013. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a szektás szöveget nem értem amit itt tol az előttem levő. Én szeretek szexelni menzesz közben, nem undorodom tőle. Más a szaga, sokkal erősebb, és sokkal krémesebb, és szeretem ahogy a vér szétkenődik rajtam. Semmi tudatalatti sötét dolgokat nem fedeztem fel magamban még. :)

Az meg ha a lány kívánós, mint egy tüzelő macska, csak plusz ráadás. Mensiszex teljesen rendben van.

2013. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól van,öreg, csináld.
2013. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi zuhany alatt szoktunk, akkor nem probléma, egyáltalán nem fáj, sőt...:) Ilyenkor kicsit érzékenyebb is vagyok ;)
2013. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!