Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A megérett, fehér tetejű...

A megérett, fehér tetejű pattanást sem szabad kinyomni? Az is elfertőződhet? 15/L

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban egyénfüggő. Emlékszem 1-2 olyan emberre a középsuliból aki pizzaképű lett a nyomogatástól, de volt olyan is aki sosem nyomta ki. Rá lehetett fogadni melyik órán fakad majd ki. Én meg nyomogattam. Volt hogy koszos kézzel, az éretleneket is. Nem volt semmi extra bajom. Az sem jó amit én csináltam. Találd meg az aranyközéputat.
2013. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Tejtermékekről az összesről teljesen le kell állni.
2013. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Elnézés, de milyen hülyeség már hogy a tejtermékekről le kell állni? A szervezetnek szüksége van a tejtermékekre...
2013. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést,de ilyen hülyeséget. Nincs szükség a tejtermékekre.
2013. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
jó felőlem halj meg csontritkulásban :P
2013. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Calcium nem csak a tejtermékekben van. Magas calcium tartalmú a mák,szezámmag,mandula,petrezselyem.
2013. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!