Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 multam és nagyon kicsik a...

Yvett98 kérdése:

15 multam és nagyon kicsik a melleim. (Mellbőségem 74cm. Mell alattim 65cm. Tehát ugy kb. épp elférnek a markomba. ) Sot még a menzim sem jot meg . Bár két éve van fehér folyásom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket hogy olyan lányok irjanak akik ilyen helyzetben vannak. Mit csinálnak? És olyanok akik ilyen helyzetben voltak és már 2O év folottiek. Mekkora melluk lett? Kérlek segitsetek. Már nagyon unom hogy ilyen kicsik a melleim. Nem szeretnék nagy melleket de kb. olyan épp testalkatomhoz illo szép kerek melleket. Sportolok régota. Ezért is vagyok 44 kilo és 16Ocm magas. Mit tegyek hogy gyorsabban nojjenek vagy hogy nagyobbak legyenek.????? Köszi a válaszokat.

2013. szept. 7. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Azért van kis melled, mert sportolsz és sovány vagy. És mellesleg gyerek.

Nőni is fog még, ha kicsit felszedsz, az se fog ártani, és hát... van olyan, hogy egy nő kis mellű. Nekem se nagy, de egyszerűen ilyen. Ezzel vagy megbékélsz, vagy agyament módszerekhez folyamodsz, amit - az extrém eseteket kivéve - nem bírok felfogni. A természet ilyennek alkotott és kész.

Különben majd kinövöd...

2013. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hová sietsz, aranyos? Az életedről van szó?
2013. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Erre még nem is gondoltam hogy a sport miatt is lehet!!! De csak azért hogy hátha nőne a mellem tuti nem fogom abbahagyni a sportot ez az életem a mindenem. Ugyanis hét éves korom óta távfutó vagyok és 5 éve hivatalosan is (Heti 3-4 alkalomkor: 2o - 25 km egyhuzamban)Azért remélem hogy lesznek akkor melleim bár amikre push-up-os melltartót tehetek. Koszi a válaszodat.

Másodiknak: Nem sietek én sehova csak tudod kicsit rossz érzés az amikor az osztálybol egyedul nekem nincs meg még a havim és nekem van a legkisebb mellem. És igen az életemrol van szo ugy gondolom. :) Köszi a válaszodat

2013. szept. 7. 18:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Türelem, türelem...
2013. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy most mit akarsz ezzel elérni. Eddig még semmi hasznosat nem irtal csak böcsködsz!!! Hány éves vagy?
2013. szept. 7. 19:25
 6/16 anonim ***** válasza:

"csak tudod kicsit rossz érzés az amikor az osztálybol egyedul nekem nincs meg még a havim"


Ehhez másoknak mi köze van? :O

Meggyorsítani nem tudod a dolgot, de talán tényleg egy kicsit rendesebben kellene enned, 44 kiló az semmi.

2013. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy valamit jó lenne ha minden kamaszlány megjegyezne. Senki nem lesz attól értékesebb, hogy nagyobb a melle és korán kezd menstruálni!!! Senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik!!!
2013. szept. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van!!!
2013. szept. 8. 09:53
 9/16 anonim ***** válasza:
53%-os Te csak találsz mindig valami indokot, hogy belém köss?
2013. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na ezt kár volt kiírnom, mert szerencsére törölték az 53%-os válaszát.
2013. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!