Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér valami a bugyimban?

Fehér valami a bugyimban?

Figyelt kérdés

Tavasz elején (március vége, április eleje)még csak 11 voltam (most 12), és a bugyimban kevés, fehér nyálkás valamit találtam. Nem érdekelt a dolog,így letöröltem és hagytam az egészet. De ez azóta se maradt abba. Nagyon megvagyok ijedve, és ciki, ezért nem merem megkérdezni anyától.

Kérlek vegyetek komolyan, és segítsetek!!



2013. szept. 3. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes folyamat.

És végigkíséri majd az életedet egészen a változó korig.

Azt is jelzi, hogy hamarosan majd megjön a menstruációd is.

De ilyenekről nyugodtan beszélgethetsz anyukáddal, a menzeszről pedig pláne. Sok hasznos információt kaphatsz tőle ezekről a dolgokról.

2013. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fehérfolyás ami a nemi érés egyik jele. Hamarosan menstruálni fogsz.
2013. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fehér folyás, teljesen természetes a te korodban, szóval ne aggódj.Keress rá a neten és nyugodtan kérd meg anyudat, hogy vegyen neked tisztasági betétet.

(A szennyesbe dobott bugyidon ő is látja a foltot, így nincs mit szégyellned ezen.)

2013. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek a neve fehér folyás nem kell megijedni normális dolog mindenkinek van ez azt jelenti hogy kb 1-2 év múlva meg fog jönni a menstruációd ! És ez akkor se fog megszűnni amikor majd megjön ettől nem kell félni mindenkinek van ! : )
2013. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm... de ez olyan ciki, hogy anyuval beszéljek.... Még egyszer köszönöm. Annyira megijedtem.
2013. szept. 3. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez! Jó lenne anyuddal olyan kapcsolatot építened, hogy később is tudjon segíteni neked "női kérdésekben", és ne idegenek tanácsára szorulj. Itt amúgy aválaszolók legalább felé férfi, azt ne feledd!!
2013. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!