Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal lehet zuhanyozni?

Tamponnal lehet zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Még csak egy alkalommal használtam tampont,o.b. minit mivel még szűz vagyok,de muszáj lenne áttérnem mert sok tesim lesz ebben az évben,és így kényelmesebb.A helyzet az hogy kolis leszek,és úgy van hogy közös zuhanyzó van a folyosón,és az lenne a kérdésem hogy tampont ha bent hagyom úgy zuhanyozhatok e?mert otthon úgy szoktam hogy fürdés előtt kiveszem,és zuhanyzok és utána éjjelre betétet szoktam,de így is mikor zuhanyzok van hogy kifolyik a vér,és még nem vagyok a koleszban,nem tudom milyen ott a zuhanyzó,de elég gáz lenne ha ott összevéreznék valamit.és még azt akartam hogy mini tampon szerintetek kibírja ha kell menni úszni?mert olyan is lesz,és normalt nem tudok használni,mert nem tudnám felhelyezni

2013. szept. 8. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet zuhanyozni nyugodtan. Szerintem egy úszásórát biztos kibír a mini is, ha előtte tisztát teszel fel.
2013. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, tusfürdövel szoktam.
2013. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Úszásnál simán kérheted a felmentést is.
2013. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
felmentést?azért mert menstruálok?.jó csak ez fősuli és pontokat lehet rá kapni,ami kell a vizsgához
2013. szept. 8. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Menstruáció miatt bármikor lehet felmentést kérni úszás alól, hiszen senki sem kötelezhető tampon használatára, illetve ilyenkor nagyobb a fertőzések esélye is. Problémás menstruálókról ne is beszéljünk.


Egyetemen nálunk is lehetett úszni a tesialáíráshoz, ami kellett a diplomához, de azért nem járt kredit. Egy alkalom 3 aláírást ért, 20 kellett a 15 hetes szemeszterben, de a vizsgaidőszakban is lehetett aláírást szerezni.

2013. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kellett leszavazni? Úszásnál menstruáció miatt mindig lehet felmentést kéri egészségügyi okokból.
2013. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem én szavaztalak le,bocsi...köszi a válaszokat mindenkinek:))
2013. szept. 9. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!