Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal zuhanyozni?

Tamponnal zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Még meg van, de már utolsó napok, nem erős. Jelenleg van fent egy tampon, amit még nem kellene kivenni, de megyek zuhanyozni. Nem baj, ha tamponnal zuhanyzok, ugye? Persze este fogok rendesen is fürödni, de most tudok rendesen, tampon csere nélkül is, ugye?
2013. aug. 10. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
tudsz de ha nincs tele akkor sem árt 4-5 óránként legalább cserélni higiéniaia okoból. Mivel a vér elkezd bomlani(rohadni benned) ami nem épp a legegsészségesebb sok orán keresztül.
2013. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem intim zuhanyt csinálsz. Normál zuhanyozáskor nem fog víz kerülni a tamponod közelébe.
2013. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Én mikor zuhanyzom mindig kiveszem a tampont, hiába nem kellene még kivennem!
2013. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb 2 órája tettem be. Nem akarnám feleslegesen (csak a fürdés miatt) ki-be huzigálni, cserélni, főleg, hogy már nem is erős a vérzésem.
2013. aug. 10. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én zuhanyzás közben szoktam cserélni. Úgy értem, h a "régivel" lezuhanyzok rendesen, aztán megtörlöm a kezem is és felteszek egy másikat, és akkor már csak megöblítem magam.
2013. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet tamponnal zuhanyozni. Nem kell kicserélni.
2013. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!