Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a havim? Megjöhet...

Miért késhet a havim? Megjöhet még a napokban?

Figyelt kérdés

általában 23 max 25 napra szokott megjönni..de múlt hónpban a 26.-on jött meg és megint a 26 nap-ban vagyok, de semmi. Voltunk együtt a párommal, de védekeztünk gumival minden alkalommal. A pattanásaim, a hangulatingadozás, az egy héttel előtti alhasi fájdalom minden megvolt, amiből tudom, hogy meg fog jönni. Nőgyógyásznál is voltam bár ott csak egy általános vizsgálat ill. ultrahang volt. Most megyek majd vérvételre, hogy szedhetek-e fogamzásgátlót. Elég vékony vagyok, mostanában meg talán fogytam is piit olvastam, hogy ezért is késhet... De eddig minden rendben volt. Lehet, hogy csak ciklus változás? A terhességtől nagyon félek...hisz még csak 17 vagyok...tesztet mennyi idő után kell vagy lehet csinálni? Ill hol tudok venni és mennyiért?

Mi bajom lehet? Meg jöhet még a napokban?



2013. szept. 8. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, felnőtt nőknél is előfordul nagy ritkán hogy kimarad egy mensi.

Tesztet gyógyszertárban, drogériában vehetsz és a néhány naposat már kimutataja.

2013. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!