Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi? Mitől van? És mit...

Ez mi? Mitől van? És mit tudok csinálni vele? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. S olyan problémám lenne, hogy egyre büdösebb a folyásom. (Folyásom eddig is volt de nem volt ennyire durva szaga). Ilyen kesernyés, erős szaga van és már attól tartok, hogy mások is érzik. :/ ráadásul még csíp is ott lent :( nem is csíp hanem inkább szúráshoz hasonlítanám. Viszketni nem viszket. Nemi életet nem élek. Nőgyógyásznál még soha nem voltam és hát nem ilyen idősen szeretném elkezdeni. Valaki aki ért ehhez, tudna nekem segíteni, hogy mit kenjek rá, vagy mi ez egyáltalán??? Szóljak anyukámnak??

Ui: nagyon félek az orvosoktól, még akkor is ha csak a torkom fáj, inkább megoldom magam...szóval ha lehet akkor az orvos legyen az utolsó választás, persze csak ha nem súlyos. Köszönöm a megértést.



2013. szept. 4. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ezzel otthon már nem tudsz mit kezdeni, orvos kell, mivel valamilyen fertőzésed van. Szólj anyukádnak, és menjetek el gyermeknőgyógyászatra. Női orvost simán kérhetsz, úgy könnyebb.
2013. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ooo neee :'((( nagyon félek :((((( hogy mondjam el anyának???
2013. szept. 4. 19:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Mitől lehet ez???
2013. szept. 4. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Bárhol összeszedhetted pl. homokba ültél, természetes vízben fürödtél, ruhádra/kezedre került, majd azzal fertőzted meg magad stb.
2013. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem...mosmár csak azt írjátok le kérlek, hogy hogyan mondjam el anyukámnak?? Kérlek írjatok mert nagyon kétségbe vagyok esve :(
2013. szept. 4. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mondd, hogy kellemetlen szagú a folyásod és szúrást érzel. Viszont mindenképpen orvoshoz kell menned, mert ha nem kezelik, vagy Te félrekezeled, akkor rosszabb is lehet.
2013. szept. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
rendben...köszi
2013. szept. 5. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Canesten combit próbáljátok meg nagy valószínűséggel segíteni fog!
2013. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!:)
2013. szept. 6. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Canestent kipróbálhatod.
2013. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!